Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare servicii integrate de comunicatii negociere nr.21310/08.01.2021- P POARTA ALBA

Număr anunț
CAN1060028
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.993,87 RON
Valoare atribuită
4.993,87 RON
Data anunțului
30.07.2021 07:06

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 4.993,87 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ORANGE ROMANIA 4.993,87 RON

Valoare atribuită

4.993,87 RON

din 4.993,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.