Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 9,7% sub estimat

Produse lactate si diverse produse alimentare

Număr anunț
CAN1053574
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235.881,17 RON
Valoare atribuită
1.115.807,35 RON 9,7% sub estimat
Data anunțului
31.07.2021 01:35
Anunț de participare
CN1026942

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 1.235.881,17 RON Adjudecat: 1.115.807,35 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse lactate 704.930 RON ROMFULDA PROD S.R.L. 5 contracte 542.761,25 RON ↓23,0%
ROMFULDA PROD S.R.L. · contract 93 · 23.03.2021 452.482 RON
ROMFULDA PROD S.R.L. · contract 1/93 · 24.03.2021 13.345,75 RON
ROMFULDA PROD S.R.L. · contract 2/93 · 02.04.2021 1.070 RON
ROMFULDA PROD S.R.L. · contract 3/93 · 06.04.2021 37.467 RON
ROMFULDA PROD S.R.L. · contract 4/93 · 09.06.2021 38.396,50 RON
2 Alimente de baza 127.016 RON PARHAN COM S.R.L. 3 contracte 243.691 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 2/94 · 08.06.2021 7.307 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 94 · 23.03.2021 118.192 RON
PARHAN COM S.R.L. · contract 1/94 · 01.04.2021 118.192 RON
3 Legume congelate 204.088 RON JOLDOS PROIMPEX S.R.L. 4 contracte 164.696,80 RON ↓19,3%
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 1/96 · 26.03.2021 2.896,30 RON
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 4/96 · 19.07.2021 7.436 RON
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 2/94 · 13.04.2021 5.778,90 RON
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 96 · 23.03.2021 148.585,60 RON
4 Condimente si conserve 199.847,17 RON LECONFEX S.R.L. 5 contracte 164.658,30 RON ↓17,6%
LECONFEX S.R.L. · contract 3/97 · 24.05.2021 3.144,50 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 1/97 · 07.04.2021 11.241,70 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 97 · 23.03.2021 137.863,40 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 4/97 · 14.07.2021 5.005,30 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 2/97 · 12.05.2021 7.403,40 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.115.807,35 RON

din 1.235.881,17 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 120.073,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.