Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 90,4% sub estimat

Acord cadru furnizare ceafa si cotlet de porc

Număr anunț
CAN1030178
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250.000 RON
Valoare atribuită
215.760 RON 90,4% sub estimat
Data anunțului
02.08.2021 01:35
Anunț de participare
CN1017368

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 2.250.000 RON Adjudecat: 215.760 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ceafa de porc fara os refrigerata 1.150.000 RON NICBAC PROD 3 contracte 107.880 RON ↓90,6%
NICBAC PROD · contract 4410274 · 25.02.2020
NICBAC PROD · contract 4410275 · 25.02.2020 89.900 RON
NICBAC PROD · contract 4493244 · 05.03.2021 17.980 RON
2 Cotlet de porc fara os refrigerat 1.100.000 RON NICBAC PROD 3 contracte 107.880 RON ↓90,2%
NICBAC PROD · contract 4410276 · 25.02.2020
NICBAC PROD · contract 4410277 · 25.02.2020 89.900 RON
NICBAC PROD · contract 4493245 · 05.03.2021 17.980 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579

Valoare atribuită

215.760 RON

din 2.250.000 RON estimat 90,4%

Adjudecat la 9,6% din estimat · economie 2.034.240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.