Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 40,9% sub estimat

Materiale sanitare

Număr anunț
SCNA1055779
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226.502 RON
Valoare atribuită
133.750 RON 40,9% sub estimat
Data anunțului
27.08.2021 09:17
Anunț de participare
SCN1087366

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Adjudecat: 133.750 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
7 Cearceafuri pentru paturi de examinare 2 straturi, hartie +PE, … STERIL ROMANIA 2 contracte 94.150 RON
STERIL ROMANIA · contract 1/157 · 18.08.2021 26.900 RON
STERIL ROMANIA · contract 157 · 20.07.2021 67.250 RON
10 Electrozi tip ventuza cu para de cauciuc pentru ECG cu gaura de… NAFKA GRUP 9.550 RON
11 Banda adeziva cu rivanol 2x7 cm MLM MEDICAL S.R.L. 21.850 RON
17 Seringa cu ac 2 ml CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 1.600 RON
20 Bandaj elastic autoadeziv 7,5cmx4,5m
22 Hartie EKG termosensibila caroiata, compatibila SE1201 ( EDAN ) NAFKA GRUP 6.600 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAFKA GRUP SRL CUI RO16320869
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MLM MEDICAL SRL CUI RO 15435828
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

133.750 RON

din 226.502 RON estimat 40,9%

Adjudecat la 59,1% din estimat · economie 92.752 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.