Atribuită Anunț atribuire

REACTIVI - 3 loturi

Număr anunț
SCNA1055552
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.097,50 RON
Valoare atribuită
265.074,80 RON
Data anunțului
02.09.2021 11:28
Anunț de participare
SCN1086140

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 136.097,50 RON Adjudecat: 265.074,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SET REACTIVI MARKERI CARDIACI 67.296 RON ROCHE ROMANIA 2 contracte 127.680 RON
ROCHE ROMANIA · contract 611 · 28.06.2021 63.840 RON
ROCHE ROMANIA · contract 614 · 28.06.2021 63.840 RON
2 SET DE REACTIVI PENTRU ANALIZORUL AUTOMAT DE IMUNOLOGIE IMMULITE 67.826,50 RON DIAMEDIX IMPEX 2 contracte 135.653 RON
DIAMEDIX IMPEX · contract 612 · 28.06.2021 67.826,50 RON
DIAMEDIX IMPEX · contract 615 · 28.06.2021 67.826,50 RON
3 SET ANTISERURI GRUPE SANGUINE 975 RON Tody Laboratories Int 2 contracte 1.741,80 RON
Tody Laboratories Int · contract 613 · 28.06.2021 870,90 RON
Tody Laboratories Int · contract 616 · 28.06.2021 870,90 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047

Valoare atribuită

265.074,80 RON

din 136.097,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.