Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,4% sub estimat

Achizitionare dotari în cadrul proiectului cu titlul „Reabilitare cladire Liceu Tehnologic Vasile Juncu din localitatea Minis, judetul Arad”, demarat de autoritatea contractanta din fonduri europene prin Programul National de Dezvoltare Locala, contract de finantare nr. 2281/15.03.2018

Număr anunț
CAN1061897
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.173.725 RON
Valoare atribuită
1.169.575 RON 0,4% sub estimat
Data anunțului
02.09.2021 01:36
Anunț de participare
CN1031962

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694

Valoare atribuită

1.169.575 RON

din 1.173.725 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 4.150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.