Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU FURNIZARE PROTOXID DE AZOT MEDICINAL LICHEFIAT
- Număr anunț
- SCNA1057954
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.109,25 RON
- Valoare atribuită
- 11.815,57 RON
- Data anunțului
- 14.09.2021 12:15
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 20.649,86 RON Adjudecat: 11.815,57 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PROTOXID DE AZOT MEDICINAL LICHEFIAT 10 L. | 8.706,32 RON | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 2 contracte | 11.815,57 RON |
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 282 · 01.07.2021 | 8.706,32 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 283 · 01.07.2021 | 3.109,25 RON | |||
| 2 | PROTOXID DE AZOT MEDICINAL LICHEFIAT 50 L. | 11.943,54 RON | Anulat | — |
Valoare atribuită
11.815,57 RON
din 3.109,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro