Atribuită
Anunț atribuire
Lucrari de construire Incubator de afaceri
- Număr anunț
- CAN1062558
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Lidas (CUI 4611791)
- Furnizor / câștigător
- SSAB-AG S.A. (CUI 2816022)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45213150-9 · Lucrari de constructii de complexe de birouri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.500.229,08 RON
- Valoare atribuită
- 34.486.932,68 RON
- Data anunțului
- 14.09.2021 01:38
- Anunț de participare
- CN1031992
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SSAB-AG S.A. CUI RO 2816022
Asociați 1
MC GENERAL CONSTRUCT ENGINEERING SRL CUI RO 22626022
Subcontractanți 9
ACA ZOORK PROJECT CUI 37836928
BIM DESIGN CONSULTING S.R.L. CUI RO36456009
BULROM GAS IMPEX SRL CUI RO14012099
DUALSTUDIO ARCHITECTURE SRL CUI 33090689
EASTERN DESIGN STRUCTURI SRL CUI RO22486450
ELECTRONET CONCEPT SRL CUI RO 31225178
GEOCON GLOBAL CONSULTING SRL CUI RO18560477
SOMARCO SRL CUI RO 1115211
SSAB INTERNATIONAL ELECTRIC CUI 36562379
Valoare atribuită
34.486.932,68 RON
din 34.500.229,08 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45213150-9. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.