Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr.1, la acordul cadru nr. 97352/10.08.2021- ,,Servicii de evaluare medicala privind criteriile medico-psihosociale de incadrare in grad de handicap ’’, Lot 4

Număr anunț
CAN1062861
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DO-MED CARE SRL (CUI 29141946)
Cod CPV
85141000-9 · Servicii furnizate de personalul medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata proprie
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data anunțului
16.09.2021 17:19

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 10.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SC DO-MED CARE SRL 10.500 RON

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.