Atribuită Anunț atribuire

Contract prestari servicii de meteorologie pentru perioada 01.11.2021-31.03.2022

Număr anunț
CAN1063117
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE R.A. (CUI 11672708)
Cod CPV
71351600-9 · Servicii de prognoza meteorologica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212.000 RON
Valoare atribuită
212.000 RON
Data anunțului
22.09.2021 16:57

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 212.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE R.A. 212.000 RON

Valoare atribuită

212.000 RON

din 212.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.