Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 65,5% sub estimat
ECHIPAMENTE MEDICALE PENTRU BLOC OPERATOR CHIRURGIE GENERALĂ SI BLOC OPERATOR NEUROCHIRURGIE NECESARE SPITALULUI CLINIC DE URGENȚĂ “BAGDASAR-ARSENI”
- Număr anunț
- CAN1024930
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- FARMVIL MEDIA SRL (CUI 25773109)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.975.510 RON
- Valoare atribuită
- 12.079.380 RON 65,5% sub estimat
- Data anunțului
- 22.09.2021 01:35
- Anunț de participare
- CN1015424
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 12.079.380 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente medicale pentru bloc operator Chirurgie generală | — | SUPERMEDICAL,MEDIPLUS SOLUTIONS SRL 2 contracte | 5.923.100 RON |
| SUPERMEDICAL,MEDIPLUS SOLUTIONS SRL · contract 17593 · 19.05.2020 | 5.923.100 RON | |||
| MEDIPLUS SOLUTIONS SRL · contract 36380 · 18.11.2019 | — | |||
| 2 | Echipamente medicale pentru bloc operator Neurochirurgie | — | Farmvil Media 5 contracte | 6.156.280 RON |
| Farmvil Media · contract 41133 · 16.12.2019 | 2.139.140 RON | |||
| Farmvil Media · contract 21230 · 03.06.2021 | 2.838.500 RON | |||
| Farmvil Media · contract 17597 · 19.05.2020 | 1.021.100 RON | |||
| Farmvil Media · contract 23759 · 24.07.2020 | 157.540 RON | |||
| Farmvil Media · contract 36381 · 18.11.2019 | — | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEDIPLUS SOLUTIONS SRL CUI 33301000
Asociați 1
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Subcontractanți 12
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
DRAGER MEDICAL ROMANIA CUI RO 2836925
GEMA EQUIPMENTS SRL CUI 37351663
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
MEDICAL SIMULATOR PROJECTS SRL CUI RO37775472
MEDICOMPLEX SRL CUI RO 9919203
S.C. ELMED MEDICALS.R.L. CUI RO 11017750
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL CUI 38022073
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMVIL MEDIA SRL CUI RO 25773109
Subcontractanți 7
CARL ZEISS INSTRUMENTS SRL CUI RO 6970643
GEMA EQUIPMENTS SRL CUI 37351663
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
S.C. ELMED MEDICALS.R.L. CUI RO 11017750
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL CUI 38022073
Valoare atribuită
12.079.380 RON
din 34.975.510 RON estimat
65,5%
Adjudecat la 34,5% din estimat · economie 22.896.130 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.