Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 94,7% sub estimat

Acord cadru de furnizare "Lubrifianti si lichide speciale pentru autovehicule"

Număr anunț
CAN1035382
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ASCHEM OIL SRL (CUI 32157608)
Cod CPV
09210000-4 · Preparate lubrifiante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.271.456 RON
Valoare atribuită
67.290,80 RON 94,7% sub estimat
Data anunțului
23.09.2021 01:37
Anunț de participare
CN1019719

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (9)

Estimat: 1.271.456 RON Adjudecat: 67.290,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ulei multigrad de motor SUPER 4, SAE 15W/40 352.800 RON LUKOIL LUBRICANTS EAST EUROPE SRL 2 contracte 13.740,80 RON ↓96,1%
LUKOIL LUBRICANTS EAST EUROPE SRL · contract A1-4586 · 26.05.2020
LUKOIL LUBRICANTS EAST EUROPE SRL · contract A1-5931 · 13.07.2020 13.740,80 RON
2 Ulei de motor monograd SUPER 2, SAE 50 295.840 RON S.C. X-OIL GRUP S.R.L. S.R.L.,LUKOIL LUBRICANTS EAST EUROPE SRL,PRISTA OIL ROMANIA
3 Ulei monograd pentru transmisii auto SAE 90 107.520 RON
4 Ulei hidraulic aditivat ISO VG 46 83.160 RON S.C. X-OIL GRUP S.R.L. S.R.L.,LUKOIL LUBRICANTS EAST EUROPE SRL,ADETRANS S.R.L.,PRISTA OIL ROMANIA
5 Unsoare minerala multifunctionala UM 175 LiCa3 111.720 RON LUKOIL LUBRICANTS EAST EUROPE SRL,ADETRANS S.R.L.,ASCHEM OIL,PRISTA OIL ROMANIA
6 Unsoare consistenta de uz general U90 Ca3 75.600 RON ASCHEM OIL 28.550 RON ↓62,2%
7 Ulei frana AU 57.808 RON S.C. LABOREX S.R.L.,PRISTA OIL ROMANIA
8 Fluid STEOL M 26.208 RON S.C. LABOREX S.R.L.
9 Aditiv Ad-Blue 160.800 RON ADETRANS S.R.L. 2 contracte 25.000 RON ↓84,5%
ADETRANS S.R.L. · contract A1-5932 · 13.07.2020 25.000 RON
ADETRANS S.R.L. · contract A1-4587 · 26.05.2020

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASCHEM OIL SRL CUI RO 32157608
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRISTA OIL ROMANIA SA CUI RO 10791204
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
X-OIL GRUP SRL CUI RO 12730416
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

67.290,80 RON

din 1.271.456 RON estimat 94,7%

Adjudecat la 5,3% din estimat · economie 1.204.165,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.