Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare reactivi de laborator - 3492 - S.C. Axiomed Solutions S.R.L. - 29.05.2021

Număr anunț
CAN1063657
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,50 RON
Valoare atribuită
178,50 RON
Data anunțului
01.10.2021 09:30

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 178,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
AXIOMED SOLUTIONS SRL 178,50 RON

Valoare atribuită

178,50 RON

din 178,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.