Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MED DIVERSE 26.10.2020

Număr anunț
CAN1064213
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.300 RON
Valoare atribuită
12.300 RON
Data anunțului
12.10.2021 09:20

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 12.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
COMPANIA NATIONALA UNIFARM 12.300 RON

Valoare atribuită

12.300 RON

din 12.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.