Atribuită
Anunț atribuire
PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI SUBANSAMBLURI NOI PENTRU AUTOBUZE MARCA BMC BELDE 250 SLF: - LOTUL 1 - Piese si accesorii pentru motor, ambreiaj, cutii de viteze si transmisie pentru autobuze marca BMC BELDE 250 SLF - LOTUL 2 - Piese si accesorii pentru caroserii, frane, directie, suspensie si echipament electric pentru autobuze marca BMC BELDE 250 SLF
- Număr anunț
- CAN1063617
- Autoritate contractantă
- R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 13746607)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313.200 RON
- Valoare atribuită
- 441.488,88 RON
- Data anunțului
- 12.10.2021 01:38
- Anunț de participare
- CN1032421
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 441.488,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOTUL 1 - Piese si accesorii pentru motor, ambreiaj, cutii de … | — | TRANS SERVICE COMPANY SRL 2 contracte | 214.915,98 RON |
| TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 13065 · 15.09.2021 | 149.387,73 RON | |||
| TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 13067 · 15.09.2021 | 65.528,25 RON | |||
| 2 | LOTUL 2 - Piese si accesorii pentru caroserii, frane, directie,… | — | TRANS SERVICE COMPANY SRL 2 contracte | 226.572,90 RON |
| TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 13066 · 15.09.2021 | 167.443,10 RON | |||
| TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 13068 · 15.09.2021 | 59.129,80 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. CUI 13746607
Valoare atribuită
441.488,88 RON
din 313.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro