Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 57,6% sub estimat
Baterii stationare
- Număr anunț
- 190352
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
- Cod CPV
- 31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.386.807,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.012.529 RON 57,6% sub estimat
- Data anunțului
- 21.10.2021 13:11
- Anunț de participare
- 184521
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 1.012.529 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Default Lot | — | CARANDA BATERII S.R.L. | — |
| — | — | CARANDA BATERII S.R.L. 5 contracte | 1.012.529 RON | |
| CARANDA BATERII S.R.L. · contract 11726 · 01.02.2019 | 217.520 RON | |||
| CARANDA BATERII S.R.L. · contract 13497 · 23.05.2019 | 105.379 RON | |||
| CARANDA BATERII S.R.L. · contract 53 · 08.01.2020 | 302.473 RON | |||
| CARANDA BATERII S.R.L. · contract 204773.0-0 · 28.10.2020 | 265.409 RON | |||
| CARANDA BATERII S.R.L. · contract 212820.0-0 · 17.08.2021 | 121.748 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Subcontractanți 1
COMRANADO SRL CUI RO 2308253
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SPRINTER 2000 SA CUI RO 6620460
Asociați 1
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Asociați 1
TEMA ENERGY S.A. CUI RO 14389359
Valoare atribuită
1.012.529 RON
din 2.386.807,75 RON estimat
57,6%
Adjudecat la 42,4% din estimat · economie 1.374.278,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.