Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare energie electrica nr. 33946/22.07.2021 - Penitenciarul Vaslui

Număr anunț
CAN1064738
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.762,24 RON
Valoare atribuită
39.762,24 RON
Data anunțului
21.10.2021 09:41

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 39.762,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
TINMAR ENERGY 39.762,24 RON

Valoare atribuită

39.762,24 RON

din 39.762,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.