Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 95,5% sub estimat
ACHIZITIE VACCINURI
- Număr anunț
- SCNA1041930
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.725,15 RON 95,5% sub estimat
- Data anunțului
- 25.10.2021 10:14
- Anunț de participare
- SCN1071795
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.725,15 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VACCIN DIFTERO-TETANIC POLIOMIELITIC INACTIVAT | — | FARMEXIM S.A. 3 contracte | 2.725,15 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 1.032.019 · 14.08.2020 | — | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1.032.105 · 20.08.2020 | 1.703,20 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1255842 · 26.07.2021 | 1.021,95 RON | |||
| 2 | VACCIN TETANIC ADSORBIT | — | FARMEXIM S.A. | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI 33358111
Valoare atribuită
2.725,15 RON
din 60.000 RON estimat
95,5%
Adjudecat la 4,5% din estimat · economie 57.274,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.