Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 5,1% sub estimat
ACORD-CADRU 2020-2022 pentru activitatea de deszapezire a drumurilor judetene pentru perioada: 01.11.2020-15.03.2022
- Număr anunț
- CAN1041177
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- EKY ROUTE S.R.L. (CUI 34570030)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.581.577 RON
- Valoare atribuită
- 13.832.156 RON 5,1% sub estimat
- Data anunțului
- 26.10.2021 02:12
- Anunț de participare
- CN1020382
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EKY ROUTE S.R.L. CUI RO34570030
Asociați 1
ENVIRO CONSTRUCT SRL CUI 18361695
Valoare atribuită
13.832.156 RON
din 14.581.577 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 749.421 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.