Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare energie electrica nr. 54851/22.09.2021 - Penitenciarul București Rahova

Număr anunț
CAN1065197
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
GETICA 95 COM SRL (CUI 7562758)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
358.483 RON
Valoare atribuită
358.483 RON
Data anunțului
28.10.2021 11:34

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 358.483 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
GETICA 95 COM SRL 358.483 RON

Valoare atribuită

358.483 RON

din 358.483 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.