Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare energie electrica nr. 48913/31.05.2021 - Penitenciarul Arad

Număr anunț
CAN1065332
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188.370,97 RON
Valoare atribuită
188.370,97 RON
Data anunțului
29.10.2021 13:12

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 188.370,97 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
TINMAR ENERGY 188.370,97 RON

Valoare atribuită

188.370,97 RON

din 188.370,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.