Atribuită
Anunț atribuire
Contract de furnizare măşti de protecţie de uz sanitar de tip II, FFP2 - 5065 - S.C. Neramo Distribution S.R.L - 14.09.2021
- Număr anunț
- CAN1065711
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.470 RON
- Valoare atribuită
- 4.470 RON
- Data anunțului
- 03.11.2021 15:31
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 4.470 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | NERAMO DISTRIBUTION | 4.470 RON |
Valoare atribuită
4.470 RON
din 4.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro