Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare echipamente de protecţie şi consumabile medicale - 5872 - S.C. Neramo Distribution S.R.L. - 15.10.2021

Număr anunț
CAN1065961
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.050 RON
Valoare atribuită
44.050 RON
Data anunțului
05.11.2021 14:18

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 44.050 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
NERAMO DISTRIBUTION 44.050 RON

Valoare atribuită

44.050 RON

din 44.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.