Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare consumabile medicale (sanitare) - 6377 - S.C. Neramo Distribution S.R.L. - 11.11.2021

Număr anunț
CAN1066507
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.050 RON
Valoare atribuită
19.050 RON
Data anunțului
15.11.2021 15:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 19.050 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
NERAMO DISTRIBUTION 19.050 RON

Valoare atribuită

19.050 RON

din 19.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.