Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 82,3% sub estimat

Acord cadru dezinfectanti pentru 12 luni

Număr anunț
CAN1048069
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
GB INDCO S.R.L. (CUI 10421821)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610.600 RON
Valoare atribuită
107.921 RON 82,3% sub estimat
Data anunțului
16.11.2021 14:14
Anunț de participare
CN1026114

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 610.600 RON Adjudecat: 107.921 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Antiseptic pe baza de alcool pentru dezinfecția igienică și chi… 213.000 RON GB INDCO S.R.L. 32.074 RON ↓84,9%
2 Dezinfectant detergent concentrat de nivel intermediar pentru s… 237.600 RON GB INDCO S.R.L. 4 contracte 75.847 RON ↓68,1%
GB INDCO S.R.L. · contract 47881 · 21.12.2020 25.317 RON
GB INDCO S.R.L. · contract 47865 · 21.12.2020
GB INDCO S.R.L. · contract 26254 · 22.03.2021 14.706 RON
GB INDCO S.R.L. · contract 35310 · 28.07.2021 35.824 RON
3 Lavete dezinfectante gata de utilizare impregnate cu dezinfecta… 160.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FARMEC SA CUI RO 199150

Valoare atribuită

107.921 RON

din 610.600 RON estimat 82,3%

Adjudecat la 17,7% din estimat · economie 502.679 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.