Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
RETEHNOLOGIZARE C.H.E. RAUL-MARE RETEZAT
- Număr anunț
- CAN1066513
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 45251120-8 · Lucrari de constructii de hidrocentrale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.508.081,95 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 18.11.2021 07:00
- Anunț de participare
- CN1030145
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
VOITH HYDRO GmbH & Co. KG CUI ATU45323500
Subcontractanți 6
BIT INVEST SRL CUI 15283070
EXIMPROD GRUP CUI RO 6482146
GD MASINI DE RIDICAT SRL CUI 17834639
HIDROCONSTRUCTIA SA CUI RO 1556820
SIEMENS ENERGY S.R.L. CUI 41685610
VOITH HYDRO SRL CUI RO 22942360
Valoare atribuită
0 RON
din 378.508.081,95 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 378.508.081,95 RON
Deschise acum pe acest cod
1 licitație deschisă pe 45251120-8 · Lucrari de constructii de hidrocentrale…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.