Atribuită Anunț atribuire

FURNIZARE MATERIALE DE PROTECTIE COVID-MASTI DE UNICA FOLOSINTA SI MANUSI DE UNICA FOLOSINTA NITRIL

Număr anunț
SCNA1051349
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.359 RON
Valoare atribuită
9.359 RON
Data anunțului
24.11.2021 11:49

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 9.359 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MASCA DE UNICA FOLOSINTA INTERNATIONAL MERIT SRL · NERAMO DISTRIBUTION 4 contracte 9.359 RON
INTERNATIONAL MERIT SRL · contract 26703 · 09.04.2021 3.200 RON
ALISON HAYES (ROMANIA),NERAMO DISTRIBUTION,INTERNATIONAL MERIT SRL · contract 26703 · 09.04.2021
INTERNATIONAL MERIT SRL · contract 31468 · 28.06.2021 1.024 RON
NERAMO DISTRIBUTION · contract 41209 · 23.11.2021 5.135 RON
2 MANUSI DE NITRIL DE UNICA FOLOSINTA Anulat

Valoare atribuită

9.359 RON

din 9.359 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.