Atribuită
Anunț atribuire
REACTIVI SI CONSUMABILE MEDICALE II - Proiect PN 19.29.02.01
- Număr anunț
- SCNA1061870
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.004,49 RON
- Valoare atribuită
- 43.004,49 RON
- Data anunțului
- 24.11.2021 11:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Estimat: 44.788 RON Adjudecat: 43.004,49 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi si consumabile necesare pentru Western blot | 16.818 RON | BIO AQUA GROUP | 16.817,49 RON |
| 2 | Reactivi si consumabile necesare realizarii modelului de boala … | 9.588 RON | S.C. Bio Zyme S.R.L. | 9.569 RON ↓0,2% |
| 3 | Reactivi necesari realizarii preparatelor pentru microscopia co… | 7.368 RON | — | |
| 4 | Reactivi si consumabile necesare pentru citometria in flux | 5.582 RON | ANTISEL RO SRL | 3.842 RON ↓31,2% |
| 5 | Reactivi si consumabile necesare realizarii modelului de neuron… | 5.432 RON | S.C. REDOX RESEARCH & ANALYTIC S.R.L. S.R.L. | 12.776 RON |
Valoare atribuită
43.004,49 RON
din 43.004,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro