Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 48,0% sub estimat

“Tratarea și eliminarea deșeurilor constituite din solul contaminat cu hexaclorciclohexan (HCH) și mercur (Hg), rezultat din eliberarea amplasamentului Autostrăzii Braşov-Cluj-Borş, sector 2B, km10+500 şi depozitat în depozitul temporar de deșeuri periculoase de la Fața Dealului, comuna Moldoveneşti, Județul Cluj”

Număr anunț
CAN1067037
Furnizor / câștigător
OIL DEPOL SERVICE SRL (CUI 10969841)
Cod CPV
45112340-0 · Lucrari de decontaminare a solului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143.078.124 RON
Valoare atribuită
74.399.199,42 RON 48,0% sub estimat
Data anunțului
25.11.2021 13:01
Anunț de participare
CN1027590

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
OIL DEPOL SERVICE SRL CUI RO 10969841
Subcontractanți 7
ACVADESIGN SRL CUI RO36636956
BALINT ANALITIKA KFT CUI HU 12079999-2-43
DEMECO SRL CUI 16514342
GENTOIL SRL CUI RO29429265
PRO AIR CLEAN SA CUI RO 10705319
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MBS GROUP SRL CUI RO 15291641
Asociați 1
Terți susținători 1
NAIRDA UTILCOM SRL CUI RO28386778
Subcontractanți 4
SAVATERRA OY CUI FI14776504
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
SETCAR SA CUI RO 6873861
Asociați 3
ECO FIRE SISTEMS SRL CUI RO 14356289
STILO EVORA SRL CUI RO 25730868
UNI - RECYCLING SRL CUI RO18156682
Subcontractanți 11
ALPIN SRL CUI RO 8023867
ARGIF PROIECT SRL CUI RO 7945400
BALINT ANALITIKA KFT CUI HU 12079999-2-43
EDIGO TRANS SRL CUI RO23117280
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
PRO AIR CLEAN SA CUI RO 10705319

Valoare atribuită

74.399.199,42 RON

din 143.078.124 RON estimat 48,0%

Adjudecat la 52,0% din estimat · economie 68.678.924,58 RON

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 45112340-0. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.