Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achizitie 2 APARATE DE AER CONDIȚIONAT, 2 SISTEME DE CONTROL AL UMIDITĂȚII FORMATE DIN 2 UMIDIFICATOARE ȘI 2 DEZUMIDIFICATOARE PENTRU MUZEUL NAŢIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI ÎN CADRUL PROIECTULUI ZEI ȘI MURITORI DIN EGIPTUL ANTIC (ZMEA) Contract nr. RO-CULTURA-A1-2/2020/31.01.2020

Număr anunț
SCNA1062297
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.842 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
02.12.2021 15:10
Anunț de participare
SCN1086061

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROLEM INSTALMAR SRL CUI RO 34655307

Valoare atribuită

0 RON

din 41.842 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 41.842 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.