Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
”Creare si dezvoltare Centru Interactiv de Educatie Creativa – solutii software si hardware S” pentru proiectul „SI TU CONTEZI! – Imbunatatirea calitatii serviciilor educationale pentru elevii cu dizabilitati si CES din judetul Dambovita, prin interventii armonizate cu nevoile acestora” POCU/74/6/18/106981
- Număr anunț
- SCNA1062788
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274.291 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 09.12.2021 12:01
- Anunț de participare
- SCN1092210
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Valoare atribuită
0 RON
din 274.291 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 274.291 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.