Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 62,7% sub estimat
,,EFICIENTIZAREA ENERGETICA PRIN REABILITAREA SI CONSOLIDAREA CLADIRILOR REZIDENTIALE DIN MUNICIPIUL TARGOVISTE- PACHETUL I.2’’ servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului si auditare energetica pentru emitere certificate finale de performanta energetica a cladirilor- PMT-2020-P-026, cod unic de identificare procedura 4279944-2020-16.1
- Număr anunț
- SCNA1037257
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- PROIECTECH CONSTRUCT SRL (CUI 18671629)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.088,90 RON
- Valoare atribuită
- 29.484 RON 62,7% sub estimat
- Data anunțului
- 15.12.2021 14:50
- Anunț de participare
- SCN1066994
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROIECTECH CONSTRUCT SRL CUI RO 18671629
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRS ARHDESIGN SRL CUI 35778391
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EURO BUILDING IDEEA SRL CUI RO 15989394
Valoare atribuită
29.484 RON
din 79.088,90 RON estimat
62,7%
Adjudecat la 37,3% din estimat · economie 49.604,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.