Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare de energie electrică pentru Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Cluj-Napoca si unitatile subordonate -perioada 01.01.2022-31.03.2022
- Număr anunț
- CAN1069008
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663.903,61 RON
- Valoare atribuită
- 663.903,61 RON
- Data anunțului
- 22.12.2021 15:00
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 663.903,61 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ELECTRICA FURNIZARE | 663.903,61 RON |
Valoare atribuită
663.903,61 RON
din 663.903,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro