Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare dezinfectanţi - 6376 - S.C. Intercoop S.R.L. - 11.11.2021

Număr anunț
CAN1069912
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.880 RON
Valoare atribuită
60.880 RON
Data anunțului
30.12.2021 14:06

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 60.880 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
INTERCOOP 60.880 RON

Valoare atribuită

60.880 RON

din 60.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.