Acasă · Licitații
· Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare piatra sparta decorativa
- Număr anunț
- SCNA1059765
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- EVIDECOR COMPANY SRL (CUI 32150057)
- Cod CPV
- 14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.200 RON
- Valoare atribuită
- 744.400 RON
- Data anunțului
- 30.12.2021 13:37
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 744.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : PIATRA DECORATIVA COLORATA (8 culori) | — | Evidecor Company 3 contracte | 520.000 RON |
| Evidecor Company · contract 31466 · 14.10.2021 | 260.000 RON | |||
| Evidecor Company · contract 31467 · 14.10.2021 | 44.200 RON | |||
| Evidecor Company · contract 38725 · 28.12.2021 | 215.800 RON | |||
| 2 | : PIATRA SPARTA DECORATIVA (2 culori) | — | PRO NSD GROUP SRL 3 contracte | 224.400 RON |
| PRO NSD GROUP SRL · contract 31468 · 14.10.2021 | 112.200 RON | |||
| PRO NSD GROUP SRL · contract 31469 · 14.10.2021 | 28.050 RON | |||
| PRO NSD GROUP SRL · contract 38724 · 28.12.2021 | 84.150 RON | |||
Valoare atribuită
744.400 RON
din 372.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro