Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 19,2% sub estimat

Cotlet de porc fara os congelat si Salam de sunca

Număr anunț
SCNA1057523
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI 9399070)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.750 RON
Valoare atribuită
92.664 RON 19,2% sub estimat
Data anunțului
03.01.2022 09:39
Anunț de participare
SCN1088894

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 92.664 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cotlet de porc fără os congelat JOLDOS PROIMPEX S.R.L. 3 contracte 57.564 RON
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 23059 · 18.08.2021 47.970 RON
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 23061 · 18.08.2021 4.797 RON
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 29969 · 15.10.2021 4.797 RON
2 Salam de șunca min. 60% carne porc (tip Victoria) ANDROMI COM 2 contracte 35.100 RON
ANDROMI COM · contract 23058 · 18.08.2021 29.250 RON
ANDROMI COM · contract 23060 · 18.08.2021 5.850 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152

Valoare atribuită

92.664 RON

din 114.750 RON estimat 19,2%

Adjudecat la 80,8% din estimat · economie 22.086 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.