Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 72,0% sub estimat

“Servicii de confirmare metrologica si operatiuni de mentenanta pentru mijloace de masurare si monitorizare in domeniul marimilor electrice,care nu se supun controlului metrologic legal”

Număr anunț
SCNA1019372
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.854.300 RON
Valoare atribuită
518.650 RON 72,0% sub estimat
Data anunțului
04.01.2022 09:58
Anunț de participare
SCN1006751

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 518.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
10 CONTOARE ETALON MONOFAZATE, 19. LOCATOR CABLURI, 2. AMPERMETRE… ARC BRASOV S.R.L. 3 contracte 312.400 RON
ARC BRASOV S.R.L. · contract C.23015/S/7000/31.10.2018 · 19.11.2018 156.200 RON
ARC BRASOV S.R.L. · contract C.22512/S/7000/24.10.2018 · 19.11.2018
ARC BRASOV S.R.L. · contract C.21379/S/7000/21.10.2019 · 14.11.2019 156.200 RON
16 CAMERA TERMOVIZIUNE, 13. TRUSA DE VERIFICAT RELEE, 1. MULTIM… ARC BRASOV S.R.L. 206.250 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975

Valoare atribuită

518.650 RON

din 1.854.300 RON estimat 72,0%

Adjudecat la 28,0% din estimat · economie 1.335.650 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.