Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare dezinfectanti
- Număr anunț
- SCNA1045745
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.384 RON
- Valoare atribuită
- 286.384 RON
- Data anunțului
- 11.01.2022 07:18
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 286.384 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Antiseptic tegumente- dezinfectia igienica a mainilor ( flacon … | — | SYNCO DEAL PHARMACEUTICALS 4 contracte | 29.880 RON |
| SYNCO DEAL PHARMACEUTICALS · contract 707 · 12.10.2021 | 14.940 RON | |||
| SYNCO DEAL PHARMACEUTICALS · contract 302 · 13.05.2021 | 7.470 RON | |||
| SYNCO DEAL PHARMACEUTICALS · contract 744 · 25.11.2020 | 7.470 RON | |||
| SYNCO DEAL PHARMACEUTICALS · contract 743 · 25.11.2020 | — | |||
| 3 | Dezinfectant suprafete critice- si aparatura medicala (flacon d… | — | Biostec Clinilab 4 contracte | 34.200 RON |
| Biostec Clinilab · contract 719 · 20.11.2020 | — | |||
| Biostec Clinilab · contract 303 · 13.05.2021 | 9.500 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 709 · 12.10.2021 | 16.150 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 720 · 20.11.2020 | 8.550 RON | |||
| 4 | Dezinfectant suprafete ( pulbere 1kg/cutie) Biocid tip 2 | — | Sante International S.A. · Sante International S.A.,Biostec Clinilab 5 contracte | 15.840 RON |
| Sante International S.A. · contract 710 · 12.10.2021 | 720 RON | |||
| Sante International S.A. · contract 751 · 27.11.2020 | 4.050 RON | |||
| Sante International S.A.,Biostec Clinilab · contract 748 · 27.11.2020 | — | |||
| Sante International S.A. · contract 304 · 13.05.2021 | 2.880 RON | |||
| Sante International S.A. · contract 628 · 16.09.2021 | 8.190 RON | |||
| 5 | Dezinfectant aeromicrofloră ( flacon de 5 l) Biocid tip 2 | — | Biostec Clinilab 5 contracte | 184.300 RON |
| Biostec Clinilab · contract 711 · 16.11.2020 | 28.500 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 305 · 13.05.2021 | 22.800 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 514 · 29.07.2021 | 28.500 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 703 · 12.11.2020 | — | |||
| Biostec Clinilab · contract 708 · 12.10.2021 | 104.500 RON | |||
| 6 | Detergent, Activator si Dezinfectant pt. masini automate de dez… | — | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 4 contracte | 22.164 RON |
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 306 · 13.05.2021 | 18.656 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 99 · 22.02.2021 | 1.075,20 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 710 · 16.11.2020 | 2.432,80 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 704 · 12.11.2020 | — | |||
Valoare atribuită
286.384 RON
din 286.384 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro