Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 13,0% sub estimat
Servicii de asigurare CASCO
- Număr anunț
- SCNA1064712
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452.400 RON
- Valoare atribuită
- 393.744 RON 13,0% sub estimat
- Data anunțului
- 13.01.2022 14:07
- Anunț de participare
- SCN1097747
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
393.744 RON
din 452.400 RON estimat
13,0%
Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 58.656 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.