Atribuită Anunț atribuire

Achizitie DEZINFECTANTI

Număr anunț
SCNA1052689
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.055,80 RON
Valoare atribuită
271.240,80 RON
Data anunțului
14.01.2022 13:08

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (10)

Adjudecat: 271.240,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE SI PAVIMENTE Anulat
2 DEZINFECTANT PENTRU PAVIMENTE SI SUPRAFETE MICI PRIN PULVERIZARE KLINTENSIV 3 contracte 13.600 RON
KLINTENSIV · contract A 5190 · 25.08.2021 1.700 RON
KLINTENSIV · contract A 2906 · 26.05.2021 5.100 RON
KLINTENSIV · contract A 2724 · 18.05.2021 6.800 RON
3 DETERGENT DEZINFECTANT PENTRU INSTRUMENTAR CHIRURGICAL LA RECE Unimedik Impex SRL 2 contracte 39.600 RON
Unimedik Impex SRL · contract A 2725 · 18.05.2021 33.600 RON
Unimedik Impex SRL · contract A 330 · 14.01.2022 6.000 RON
4 DEZINFECTANT STERILIZANT LA RECE PENTRU INSTRUMENTAR LAPAROSCOP… Anulat
5 DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA CHIRURGICALA A MAINILOR PRIN FR… CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION 3 contracte 105.699,80 RON
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION · contract A 8589 · 13.12.2021 18.871,80 RON
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION · contract A 2908 · 26.05.2021 33.668 RON
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION · contract A 2726 · 18.05.2021 53.160 RON
6 DEZINFECTANT DE NIVEL INALT PENTRU DEZINFECTIA TERMINALA APLICA… AL-CARINA S.R.L. 28.500 RON
7 DEZINFECTANT PENTRU TEGUMENTE PE BAZA DE IOD G&M 2000 S.R.L. 3 contracte 16.800 RON
G&M 2000 S.R.L. · contract A 5189 · 25.08.2021 5.040 RON
G&M 2000 S.R.L. · contract A 2723 · 18.05.2021 8.400 RON
G&M 2000 S.R.L. · contract A 2907 · 26.05.2021 3.360 RON
8 SAPUN ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIE IGIENICA SI CHIRURGICALA A … Unimedik Impex SRL 2 contracte 48.000 RON
Unimedik Impex SRL · contract A 2725 · 18.05.2021 35.200 RON
Unimedik Impex SRL · contract A 2905 · 26.05.2021 12.800 RON
9 SERVETELE DEZINFECTANTE ANTIBACTERIENE KLINTENSIV 3 contracte 16.800 RON
KLINTENSIV · contract A 2906 · 26.05.2021 4.800 RON
KLINTENSIV · contract A 2724 · 18.05.2021 8.400 RON
KLINTENSIV · contract A 5190 · 25.08.2021 3.600 RON
10 TABLETE DEZINFECTANTE PE BAZA DE CLOR G&M 2000 S.R.L. 3 contracte 2.241 RON
G&M 2000 S.R.L. · contract A 7251 · 29.10.2021 846 RON
G&M 2000 S.R.L. · contract A 5189 · 25.08.2021 270 RON
G&M 2000 S.R.L. · contract A 2723 · 18.05.2021 1.125 RON

Valoare atribuită

271.240,80 RON

din 96.055,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.