Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 79,8% sub estimat

Act aditional nr. 1 la contractul de prestari servicii de comunicatii voce si date in reteaua operatorului Orange nr. 292863/28.04.2021

Număr anunț
CAN1071337
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181.069,46 EUR
Valoare atribuită
36.586,34 EUR 79,8% sub estimat
Data anunțului
16.01.2022 09:47

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 36.586,34 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ORANGE ROMANIA 36.586,34 RON

Valoare atribuită

36.586,34 EUR

din 181.069,46 EUR estimat 79,8%

Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 144.483,12 EUR

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.