Atribuită Anunț atribuire

Administrare grupuri masura energie electrica (la clientii mari, casnici si non casnici mici), activitati de laborator de verificare metrologica contoare si activitati de mentenanta a sistemului de masurare inteligenta

Număr anunț
190313
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
EPLUS SMART ENERGY S.R.L. (CUI 29802703)
Cod CPV
71314000-2 · Servicii de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.247.840,01 RON
Valoare atribuită
155.239.154,30 RON
Data anunțului
21.01.2022 17:00
Anunț de participare
184655

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 155.239.154,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Default Lot MSC Operational SA 3 contracte 72.816.641,90 RON
MSC Operational SA · contract 60.1DJ/10039 · 09.10.2018
MSC Operational SA · contract 205530.0-0 · 17.12.2020 38.955.436 RON
MSC Operational SA · contract 214422.0-0 · 30.12.2021 33.861.205,90 RON
MSC Operational SA 2 contracte 82.422.512,40 RON
MSC Operational SA · contract 60.1DJ/10452 · 31.10.2018 43.848.890,40 RON
MSC Operational SA · contract 16787 · 13.12.2019 38.573.622 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
MSC OPERATIONAL S.A. CUI RO 29802703
Asociați 1
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924

Valoare atribuită

155.239.154,30 RON

din 155.247.840,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.