Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 92,1% sub estimat

Furnizare de articole din hartie

Număr anunț
SCNA1014246
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
Furnizor / câștigător
CANBRIS PROD SRL (CUI 8440740)
Cod CPV
33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514.241,10 RON
Valoare atribuită
40.450,10 RON 92,1% sub estimat
Data anunțului
21.01.2022 10:49
Anunț de participare
SCN1036902

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 514.241,10 RON Adjudecat: 40.450,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Hartie consultatie medicala 48.951 RON CANBRIS PROD S.R.L. 2 contracte 31.500 RON ↓35,6%
CANBRIS PROD S.R.L. · contract 8 · 28.03.2019
CANBRIS PROD S.R.L. · contract 03 · 10.12.2021 31.500 RON
2 Hartie pentru aparatura medicala 72.651 RON Natural Es-medical S.R.L 2 contracte 3.091,60 RON ↓95,7%
Natural Es-medical S.R.L · contract 03 · 10.12.2021 3.091,60 RON
Natural Es-medical S.R.L · contract 11 · 28.03.2019
3 Hartie igienica 41.253,60 RON COMTIB 2 contracte 3.182 RON ↓92,3%
COMTIB · contract 10 · 28.03.2019
COMTIB · contract 03 · 10.12.2021 3.182 RON
4 Prosoape hartie de maini 314.275,50 RON CENSUS GROUP
5 Pungi farmacie 37.110 RON Arkas Prodexim S.R.L. 2 contracte 2.676,50 RON ↓92,8%
Arkas Prodexim S.R.L. · contract 03 · 10.12.2021 2.676,50 RON
Arkas Prodexim S.R.L. · contract 7 · 28.03.2019

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
COMTIB SRL CUI RO 12613866
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
ARKAS PRODEXIM SRL CUI RO 14953341
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

40.450,10 RON

din 514.241,10 RON estimat 92,1%

Adjudecat la 7,9% din estimat · economie 473.791 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.