Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 49,6% sub estimat

servicii transformare decoratii

Număr anunț
189061
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
Furnizor / câștigător
Monetaria Statului (CUI 427304)
Cod CPV
50810000-6 · Servicii de reparare a bijuteriilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.616.000 RON
Valoare atribuită
1.318.772,98 RON 49,6% sub estimat
Data anunțului
22.01.2022 17:00
Anunț de participare
184204

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 2.616.000 RON Adjudecat: 1.318.772,98 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit 2.616.000 RON Monetaria Statului R.A 7 contracte 1.072.874,08 RON ↓59,0%
Monetaria Statului R.A · contract SG 5981 · 11.06.2018
Monetaria Statului R.A · contract SG/6703 · 27.06.2018 298.349,66 RON
Monetaria Statului R.A · contract SG - 445 · 11.01.2019 311,25 RON
Monetaria Statului R.A · contract SG - 1704 · 12.02.2019 300,98 RON
Monetaria Statului R.A · contract SG - 2044 · 21.02.2019 521.671,31 RON
Monetaria Statului R.A · contract SG - 1585 · 11.02.2020 224.819,09 RON
Monetaria Statului R.A · contract SG -3531 · 13.04.2020 27.421,79 RON
Monetaria Statului R.A 245.898,90 RON

Valoare atribuită

1.318.772,98 RON

din 2.616.000 RON estimat 49,6%

Adjudecat la 50,4% din estimat · economie 1.297.227,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.