Atribuită Anunț atribuire

Act aditional la contractul nr.50474/22.07.2021 de prestari servicii medicale de medicina muncii

Număr anunț
CAN1071900
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CERMED SRL (CUI 15551300)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.271 RON
Valoare atribuită
43.271 RON
Data anunțului
25.01.2022 14:41

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 43.271 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MEDICAL CERMED SRL 43.271 RON

Valoare atribuită

43.271 RON

din 43.271 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.