Atribuită Anunț atribuire

Act aditional la contractul nr.85258/20.05.2021 privind prestarea serviciilor medicale de medicina generala

Număr anunț
CAN1071896
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
CMI DOBRE ADRIANA ELENA (CUI 25487247)
Cod CPV
85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data anunțului
25.01.2022 14:19

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 9.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
CMI Dr. Dobre Adriana Elena 9.600 RON

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.