Atribuită
Anunț atribuire
Act aditional nr.1 la contractul nr.35072/20.05.2021 privind prestarea serviciilor medicale de psihiatrie
- Număr anunț
- CAN1071842
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- Cabinet medical individual - Dr. Iordache Irina (CUI 32331762)
- Cod CPV
- 85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data anunțului
- 25.01.2022 11:41
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 8.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | Cabinet Medical Individual - Dr. Iordachi Irina | 8.000 RON |
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro