Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare energie electrica nr. 36104/24.11.2021 - C.D. Craiova

Număr anunț
CAN1072098
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
,, ADRIAN SPIRESCU SI MIHAELA PELTEACU S.C.P.A. (CUI 28697278)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.425,18 RON
Valoare atribuită
79.425,18 RON
Data anunțului
27.01.2022 14:06

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 79.425,18 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
"ADRIAN SPIRESCU SI MIHAELA PELTEACU" S.C.P.A. 79.425,18 RON

Valoare atribuită

79.425,18 RON

din 79.425,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.