Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr. 11 aferent acordului cadru nr. 24/03.03.2020- furnizare energie electrica in punctele de consum ale DGRFPB si ale structurilor subordonate acesteia

Număr anunț
CAN1072053
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
AS CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 43462046)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.070,72 RON
Valoare atribuită
67.070,72 RON
Data anunțului
27.01.2022 10:51

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 67.070,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
AS CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L. 67.070,72 RON

Valoare atribuită

67.070,72 RON

din 67.070,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.