Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent furnizare ULEI nr. 137436/20.12.2021 - P Giurgiu. Cantitate 2000 litri la val 14600.00 lei.
- Număr anunț
- CAN1072036
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.600 RON
- Valoare atribuită
- 14.600 RON
- Data anunțului
- 27.01.2022 09:57
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 14.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | STEDYAN COM | 14.600 RON |
Valoare atribuită
14.600 RON
din 14.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro